سبد خرید 0

قوانین و مقررات

شرایط پرداخت

پس از ثبت سفارش و تسویه حساب و پراخت هزینه کالای انتخاب شده ، لغو سفارش و بازگشت وجه امکان پذیرنمی باشد.

شرایط فروش گیفت کارت ها

لطفا هنگام خرید گیفت کارتها موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:
– حتما قبل از خرید،به ریجن اکانت خود و همچنین ریجن گیفت کارت ها دقت فرمایید و پس از مطمئن شدن از یکی بودن ریجن ها اقدام به خرید کنید.
برای مثال اگر گیفت کارت 10$ پلی اسیتیشن را انتخاب کرده اید حتما ریجن اکانت شما باید ریجن 1 باشد.(ریجن اکانت با کنسول متفاوت است)
بعد از خرید کد ها به صورت خودکار به ایمیل شما ارسال می شود. بنابراین حتما آدرس ایمیلی که به آن دسترسی دارید وارد نمایید.
– توجه کنید که در صورت بروز هرگونه مشکل در کد ها، پاسخگویی و ارسال مجدد کد تنها برای شماره تلفن و آدرس ایمیل ثبت شده قابل انجام است. بنابراین شماره تلفن و ایمیل معتبر ثبت کنید.
کدها دارای گارانتی 24 ساعته می باشند.لطفا بعد از خرید کد مورد نظر هرچه زودتر کد را وارد نمایید و در صورت بروز هرگونه مشکل نهایتا تا 24 ساعت مشکل خود را با ما درمیان بگذارید.

شرایط فروش کالا های فیزیکی

در صورت تمایل به دریافت گارانتی هنگام خرید گزینه گارانتی را انتخاب کنید.
در صورت انتخاب گارانتی دستگاه و لوازم همراه آن کاملا تست شده و پس از تایید صحت عملکرد با برچسب ضمانت پلمپ شده و همراه با کارت ضمانت برای مشتریان عزیز ارسال میگردد.

شرایط برگشت کالا

درصورتی که کالای ارسال شده به هر دلیلی با کالای انتخابی توسط مشتری مغایرت داشته باشد، هزینه برگشت کالا و ارسال مجدد به عهده فروشگاه نوین کالا می باشد.
درصورتی که پس از دریافت کالا تمایل به انتخاب محصولی دیگر بجای آن شدید با رعایت نکات زیر میتوانید کالا را برگردانده و پس از هماهنگی با فروشگاه محصول جایگزین را دریافت کنید.

  • هزینه برگشت و ارسال مجدد به عهده مشتری میباشد.
  • جعبه کالا نباید باز و یا دور انداخته شود.
  • هیچ گونه نوشته یا برچسب نباید روی جعبه چسبانده شود.
  • جعبه و بسته بندی کالا باید بدون هیچ گونه آسیبی برگردانده شود.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد و یا در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا ، به پشتیبانی فروشگاه نوین کالا اطلاع دهید.

برگشت به بالا